Ważne:

rozmiar czcionki: A A A
|
date: 01.06.2020
name-day: Gracji, Jakuba, Konrada
Serwis Samorządowy PAP Lokalna Grupa Działania Lokalna Grupa Rybacka Wrota Ziemi Łukowskiej

Zaadoptuj psa

published: 2016-04-12

Potrzebujesz przyjaciela? Lubisz zwierzęta? Zaadoptuj bezdomnego psa z terenu gminy Kłoczew!

Bezdomne psy z terenu naszej gminy czekają na adopcje w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Zwierzaki do wzięcia” w miejscowości Gózd 10, gm. Kłoczew.

Z początkiem 2019 r. bezdomne psy z terenu Gminy Kłoczew znajdują schronienie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Gozdzie gm. Kłoczew które prowadzą Państwo Aleksandra i Paweł Niecieccy.

Schronisko spełnia wszystkie przewidziane prawem wymogi. Na terenie wybudowane są pawilony ze specjalnie przystosowanymi boksami dla psów. Każdy boks posiada budy, które stoją na specjalnych podestach, co chroni dodatkowo zwierzęta przed zimnem i wilgocią. Ułatwia to też zachowanie czystości i prowadzenie okresowej dezynfekcji.
 

 

Zimą budy wyściełane są słomą, która tworzy dodatkową izolację. Wszystkie kojce są zadaszone, co stanowi ochronę przed opadami atmosferycznymi oraz upałami. Schronisko posiada pawilony z boksami ogólnymi, do których trafiają psy po przebytej kwarantannie.  Boksy połączone są z tzw. „ogrodami dla psów” zapewniającymi psom dostęp do świata dziennego oraz ruchu. W schronisku zwierzęta posiadają dostęp do odpowiedniej karmy oraz wody zdatnej do picia.

Zasady adopcji 

Adres schroniska
Schronisko Dla Zwierząt "Zwierzaki do wzięcia"
Aleksandra i Paweł Niecieccy
Gózd 10
08-550 Kłoczew

Kontakt
Tel. 605 465 566

Akty prawne:

1. Uchwała Rady Gminy Kłoczew z dnia 29 marca 2017 r. w sprawie uchwalenia "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kłoczew w roku 2017"