Ważne:

rozmiar czcionki: A A A
|
date: 01.08.2021
name-day: Jarosława, Justyny, Nadziei
Serwis Samorządowy PAP Lokalna Grupa Działania Lokalna Grupa Rybacka Wrota Ziemi Łukowskiej

Rozkłady jazdy autobusów na terenie Gminy Kłoczew w 2020 r.

published: 2020-02-05

Szanowni Państwo,

z uwagi na brak możliwości dopłaty ze środków Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej przez Wojewodę Mazowieckiego do linii autobusowej Huta Zadybska – Gęsia Wólka – Stryj – Stare Zadybie – Żelechów, zostaliśmy jako Gmina zmuszeni do dofinansowania tejże linii we własnym zakresie, w związku z tym, podjęliśmy decyzję o ograniczeniu ilości kursów z 5 do 3 dziennie w dni nauki szkolnej. Tj. o jeden kurs powrotny więcej niż przed likwidacją linii przez PKS Garwolin we wrześniu br.

Poniżej przedstawiamy aktualny rozkład jazdy.

KOMUNIKACJA Z TERENU GMINY KŁOCZEW – UTJ Wołoszka (woloszka.com.pl)


 

 

 

 

PKS RykiRozkład linii autobusowych na terenie Gminy Kłoczew obsługiwanych przez PKS Ryki dostępny jest pod adresem: https://pksryki.pl/pasazer/rozklad-jazdy/

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

na regularnych liniach autobusowych w ramach, których realizowany jest dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Kłoczew w roku szkolnym 2019/2020

UWAGA: z komunikacji REGULARNEJ mogą korzystać wszyscy zainteresowani pasażerowie.

Dowóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu  

1

Kłoczew

6:40

2

Kąty

6:55

3

Rybaki

6:58

4

Derlatka (wieś)

7:05

5

Borucicha

7:10

6

Wola Zadybska (szkoła)

7:13

7

Wola Zadybska (cmentarz)

7:20

8

Rybaki

7:24

9

Zaryte

7:26

10

Kłoczew (szkoła)

7:30

11

Kurzelaty

7:38

12

Wylezin

7:40

13

Janopol

7:43

14

Kłoczew (szkoła)

8:00

15

Sosnówka

8:05

16

Kłoczew (szkoła)

8:15

 

Dowóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

6:40

2

Zwadnik

6:55

3

Kawęczyn

7:00

4

Czernic (szkoła)

7:05

5

Rzyczyna

7:10

6

Rzyczyna 1

7:15

7

Czernic Kol.

7:20

8

Czernic (szkoła)

7:25

9

Przykwa

7:32

10

Julianów

7:35

11

Kłoczew (szkoła)

7:40

12

Nowe Zadybie

7:45

13

Nowe  Zadybie

7:50

14

Stare  Zadybie

8:00

15

Kłoczew (szkoła)

8:05

 

Dowóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Sokola

7:00

2

Kokoszka

7:03

3

Gózd

7:05

4

Gózd (szkoła)

7:10

5

Bramka

7:20

6

Bramka 1

7:22

7

Jagodne

7:25

8

Gózd (szkoła)

7:30

9

Gęsia Wólka

7:40

10

Gęsia Wólka 1

7:45

11

Gózd (szkoła)

7:50

12

Stryj

7:53

13

Stryj 1

7:55

14

Stare  Zadybie

8:00

15

Kłoczew (szkoła)

8:05

 

Odwóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

12:30

2

Stare  Zadybie

12:35

3

Stryj 1

12:40

4

Stryj

12:45

5

Gózd (szkoła)

13:00

6

Jagodne

13:05

7

Bramka 1

13:10

8

Bramka

13:15

9

Gózd (szkoła)

13:20

10

Gózd

13:25

11

Kokoszka

13:30

12

Sokola

13:35

13

Gózd (szkoła)

14:00

14

Gęsia Wólka

14:05

15

Gęsia Wólka 1

14:10

 

Odwóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Gózd (szkoła)

15:00

2

Jagodne

15:05

3

Bramka 1

15:10

4

Bramka

15:15

5

Gózd (szkoła)

15:20

6

Gęsia Wólka

15:25

7

Gęsia Wólka 1

15:30

8

Gózd (szkoła)

16:00

9

Sokola

16:05

10

Kokoszka

16:10

11

Gózd

16:15

 

Odwóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

13:00

2

Kawęczyn

13:10

3

Zwadnik

13:15

4

Kłoczew (szkoła)

14:00

5

Julianów

14:05

6

Przykwa

14:10

7

Kłoczew (szkoła)

14:15

8

Kurzelaty

14:40

9

Czernic szkoła

14:55

10

Rzyczyna

15:00

11

Czernic szkoła

15:05

12

Kawęczyn

15:10

13

Padarz

15:15

14

Zwadnik

15:20

 

Odwóz: poniedziałek - wtorek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

13:00

2

Wola Zadybska (szkoła)

13:15

3

Borucicha

13:25

4

Derlatka

13:35

5

Rybaki

13:45

6

Zaryte

13:50

7

Kłoczew (szkoła)

14:05

8

Stare Zadybie (przystanek)

14:10

9

Nowe Zadybie (przystanek na drodze gł.)

14:15

10

Nowe Zadybie (wieś)

14:20

11

Kłoczew (szkoła)

14:35

12

Kłoczew

16:00

13

Stare Zadybie

16:05

14

Zaryte

16:10

15

Rybaki, Kąty

16:20

16

Wola Zadybska (cmentarz)

16:25

17

Wola Zadybska (szkoła)

16:28

18

Borucicha

16:35

19

Kłoczew (szkoła)

16:50

 

Odwóz: środa - czwartek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

12:00

2

Stare Zadybie (przystanek)

12:07

3

Nowe Zadybie (przystanek
na drodze głównej)

12:10

4

Nowe Zadybie (wieś)

12:15

5

Zaryte

12:25

6

Wola Zadybska (szkoła)

12:50

7

Borucicha

12:55

8

Derlatka

13:05

9

Rybaki

13:05

10

Kąty

13:25

11

Rybaki

13:25

12

Kłoczew (szkoła)

13:50

13

Kłoczew (szkoła)

15:00

14

Stare Zadybie

15:10

15

Nowe Zadybie

15:15

16

Zaryte

15:25

17

Kąty, Rybaki

15:30

18

Wola Zadybska (cmentarz)

15:35

19

Wola Zadybska (szkoła)

15:40

20

Borucicha

15:50

21

Kłoczew (szkoła)

16:00

22

Stryj (3 przystanki), Sosnówka

16:15

23

Kłoczew (szkoła)

16:40

 

Odwóz: piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

13:00

2

Wola Zadybska (szkoła)

13:10

3

Derlatka

13:15

4

Borucicha

13:25

5

Wola Zadybska (szkoła)

13:30

6

Zaryte

13:34

7

Rybaki, Kąty

13:36

8

Zadybie Stare (przystanek)

13:45

9

Zadybie Nowe (przystanek
na drodze głównej)

13:50

10

Nowe Zadybie (wieś)

13:53

11

Kłoczew (szkoła)

14:00

12

Stare Zadybie kol. na Wolę zad.,

Stryj, Nowe Zadybie

15:00

13

Zaryte

15:15

14

Rybaki

15:18

15

Wola Zadybska (cmentarz)

15:22

16

Wola Zadybska (szkoła)

15:25

17

Borucicha

15:30

18

Kłoczew (szkoła)

15:40