Ważne:

rozmiar czcionki: A A A
|
date: 04.04.2020
name-day: Benedykta, Izodory, Wacławy
Serwis Samorządowy PAP Lokalna Grupa Działania Lokalna Grupa Rybacka Wrota Ziemi Łukowskiej

Rozkłady jazdy autobusów na terenie Gminy Kłoczew w 2020 r.

published: 2020-02-05

Szanowni Państwo,

z uwagi na brak możliwości dopłaty ze środków Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznejprzez Wojewodę Mazowieckiego do linii autobusowej Huta Zadybska – Gęsia Wólka – Stryj – Stare Zadybie – Żelechów, zostaliśmy jako Gmina zmuszeni do dofinansowania tejże linii we własnym zakresie, w związku z tym, podjęliśmy decyzję o ograniczeniu ilości kursów z 5 do 3 dziennie w dni nauki szkolnej. Tj. o jeden kurs powrotny więcej niż przed likwidacją linii przez PKS Garwolin we wrześniu br.

Poniżej przedstawiamy aktualny od 13.01.2020 rozkład jazdy. Wkrótce rozkład zostanie zaktualizowany również na stronie Przewoźnika pod adresem http://woloszka.com.pl/rozklad-jazdy-autobusow/

Nazwa linii komunikacyjnej: Z15 Żelechów - Gęsia Wólka - Stryj - Zadybie Stare - Żelechów
Oznaczenie linii komunikacyjnej: U - Transport użyteczności publicznej               
Rozkład jazdy obowiązuje od 13.01.2020 r. do 03.06.2020 r.

 

odl.

Nr

Przystanek

 

 

06:50

 

1

Żelechów [ Rondo ]

14:57

16:47

06:55

3

2

Zakrzówek

14:52

16:42

06:57

2

3

Huta Zadybska Eko Farma

14:50

16:40

06:59

1

4

Huta Zadybska

14:48

16:38

07:07

6

5

Gęsia Wólka [Remiza]

14:40

16:30

07:10

2

6

Stryj

14:37

16:27

07:15

3

7

Stare Zadybie

14:32

16:22

07:18

2

8

Nowe Zadybie

14:29

16:19

07:20

1

9

Żelechów ul. Traugutta

14:27

16:17

07:22

1

10

Żelechów Letnisko

14:25

16:15

07:30

3

11

Żelechów [Rondo]

14:20

16:10

S

 

 

Oznaczenie kursu:

S

S

 

PKS RykiRozkład linii autobusowych na terenie Gminy Kłoczew obsługiwanych przez PKS Ryki.

Kłoczew - Ryki przez Padarz, Czernic 442701

Ryki - Borucicha przez Dudki 442769

Ryki - Borucicha przez Trojanów, Korytnicę 442768

Ryki - Ryki przez Kłoczew, Bramkę Gózd 442705

Ryki - Ryki przez Trojanów 442767

Ryki - Ryki przez Zalesie, Gózd 442763

Ryki - Stare Zadybie przez Czernic, Padarz, Kłoczew, Gózd 442695

Ryki D.A. - Gózd przez Stare Zadybie 442759

Ryki D.A. - Kłoczew przez Julianów II 442764

Ryki D.A. - Stare Zadybie przez Kłoczew 442715

Ryki D.A. - Wylezin przez Ownia, Stara Dąbia 442761

Stare Zadybie - Ryki D.A. przez Kłoczew, Czernic 442674

Stare Zadybie - Ryki przez Gózd, Bramkę 442708

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

na regularnych liniach autobusowych w ramach, których realizowany jest dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Kłoczew w roku szkolnym 2019/2020

UWAGA: z komunikacji REGULARNEJ mogą korzystać wszyscy zainteresowani pasażerowie.

Dowóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu  

1

Kłoczew

6:40

2

Kąty

6:55

3

Rybaki

6:58

4

Derlatka (wieś)

7:05

5

Borucicha

7:10

6

Wola Zadybska (szkoła)

7:13

7

Wola Zadybska (cmentarz)

7:20

8

Rybaki

7:24

9

Zaryte

7:26

10

Kłoczew (szkoła)

7:30

11

Kurzelaty

7:38

12

Wylezin

7:40

13

Janopol

7:43

14

Kłoczew (szkoła)

8:00

15

Sosnówka

8:05

16

Kłoczew (szkoła)

8:15

 

Dowóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

6:40

2

Zwadnik

6:55

3

Kawęczyn

7:00

4

Czernic (szkoła)

7:05

5

Rzyczyna

7:10

6

Rzyczyna 1

7:15

7

Czernic Kol.

7:20

8

Czernic (szkoła)

7:25

9

Przykwa

7:32

10

Julianów

7:35

11

Kłoczew (szkoła)

7:40

12

Nowe Zadybie

7:45

13

Nowe  Zadybie

7:50

14

Stare  Zadybie

8:00

15

Kłoczew (szkoła)

8:05

 

Dowóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Sokola

7:00

2

Kokoszka

7:03

3

Gózd

7:05

4

Gózd (szkoła)

7:10

5

Bramka

7:20

6

Bramka 1

7:22

7

Jagodne

7:25

8

Gózd (szkoła)

7:30

9

Gęsia Wólka

7:40

10

Gęsia Wólka 1

7:45

11

Gózd (szkoła)

7:50

12

Stryj

7:53

13

Stryj 1

7:55

14

Stare  Zadybie

8:00

15

Kłoczew (szkoła)

8:05

 

Odwóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

12:30

2

Stare  Zadybie

12:35

3

Stryj 1

12:40

4

Stryj

12:45

5

Gózd (szkoła)

13:00

6

Jagodne

13:05

7

Bramka 1

13:10

8

Bramka

13:15

9

Gózd (szkoła)

13:20

10

Gózd

13:25

11

Kokoszka

13:30

12

Sokola

13:35

13

Gózd (szkoła)

14:00

14

Gęsia Wólka

14:05

15

Gęsia Wólka 1

14:10

 

Odwóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Gózd (szkoła)

15:00

2

Jagodne

15:05

3

Bramka 1

15:10

4

Bramka

15:15

5

Gózd (szkoła)

15:20

6

Gęsia Wólka

15:25

7

Gęsia Wólka 1

15:30

8

Gózd (szkoła)

16:00

9

Sokola

16:05

10

Kokoszka

16:10

11

Gózd

16:15

 

Odwóz: poniedziałek - piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

13:00

2

Kawęczyn

13:10

3

Zwadnik

13:15

4

Kłoczew (szkoła)

14:00

5

Julianów

14:05

6

Przykwa

14:10

7

Kłoczew (szkoła)

14:15

8

Kurzelaty

14:40

9

Czernic szkoła

14:55

10

Rzyczyna

15:00

11

Czernic szkoła

15:05

12

Kawęczyn

15:10

13

Padarz

15:15

14

Zwadnik

15:20

 

Odwóz: poniedziałek - wtorek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

13:00

2

Wola Zadybska (szkoła)

13:15

3

Borucicha

13:25

4

Derlatka

13:35

5

Rybaki

13:45

6

Zaryte

13:50

7

Kłoczew (szkoła)

14:05

8

Stare Zadybie (przystanek)

14:10

9

Nowe Zadybie (przystanek na drodze gł.)

14:15

10

Nowe Zadybie (wieś)

14:20

11

Kłoczew (szkoła)

14:35

12

Kłoczew

16:00

13

Stare Zadybie

16:05

14

Zaryte

16:10

15

Rybaki, Kąty

16:20

16

Wola Zadybska (cmentarz)

16:25

17

Wola Zadybska (szkoła)

16:28

18

Borucicha

16:35

19

Kłoczew (szkoła)

16:50

 

Odwóz: środa - czwartek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

12:00

2

Stare Zadybie (przystanek)

12:07

3

Nowe Zadybie (przystanek
na drodze głównej)

12:10

4

Nowe Zadybie (wieś)

12:15

5

Zaryte

12:25

6

Wola Zadybska (szkoła)

12:50

7

Borucicha

12:55

8

Derlatka

13:05

9

Rybaki

13:05

10

Kąty

13:25

11

Rybaki

13:25

12

Kłoczew (szkoła)

13:50

13

Kłoczew (szkoła)

15:00

14

Stare Zadybie

15:10

15

Nowe Zadybie

15:15

16

Zaryte

15:25

17

Kąty, Rybaki

15:30

18

Wola Zadybska (cmentarz)

15:35

19

Wola Zadybska (szkoła)

15:40

20

Borucicha

15:50

21

Kłoczew (szkoła)

16:00

22

Stryj (3 przystanki), Sosnówka

16:15

23

Kłoczew (szkoła)

16:40

 

Odwóz: piątek

L.p.

Przystanek

Godz. Odjazdu

1

Kłoczew (szkoła)

13:00

2

Wola Zadybska (szkoła)

13:10

3

Derlatka

13:15

4

Borucicha

13:25

5

Wola Zadybska (szkoła)

13:30

6

Zaryte

13:34

7

Rybaki, Kąty

13:36

8

Zadybie Stare (przystanek)

13:45

9

Zadybie Nowe (przystanek
na drodze głównej)

13:50

10

Nowe Zadybie (wieś)

13:53

11

Kłoczew (szkoła)

14:00

12

Stare Zadybie kol. na Wolę zad.,

Stryj, Nowe Zadybie

15:00

13

Zaryte

15:15

14

Rybaki

15:18

15

Wola Zadybska (cmentarz)

15:22

16

Wola Zadybska (szkoła)

15:25

17

Borucicha

15:30

18

Kłoczew (szkoła)

15:40