Ważne:

rozmiar czcionki: A A A
|
data: 26.02.2017
imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Serwis Samorządowy PAP Lokalna Grupa Działania Lokalna Grupa Rybacka Wrota Ziemi Łukowskiej

Skład Rady Gminy Kłoczew na lata 2014 – 2018

opublikowano: 2012-02-27

Przewodniczący Rady Gminy Kłoczew – Marek Cąkała pełni dyżury w każdy piątek tygodnia w godz. 10-12 w pok. nr 4 (gabinet wójta).


Skład Rady Gminy Kłoczew, kadencja na lata 2014 - 2018

L.p.

Nazwisko i imię

Okręg wyborczy

1

Cąkała Marek

Przewodniczący Rady Gminy

sołectwo Kłoczew (ulice: Długa, Dolna, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Okopowa, Osiedlowa, Pocztowa, Prosta, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Targowa, Zamłynie, Zielona, Ks. Tomasza Augustynowicza)

2

Kryczka Marian

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

sołectwa: Bramka, Wojciechówka

3

Wąsikowski Jerzy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

sołectwa: Borucicha, Kąty – Rybaki, Wola Zadybska Kolonia

4

Babik Roman

sołectwo: Czernic od nr 1 do 99 i od nr 166 do 176

5

Cięciara Krzysztof

sołectwa: Kawęczyn, Padarz

6

Filipek Michał

sołectwa: Przykwa, Julianów

7

Filiks Waldemar

sołectwo: Wola Zadybska

8

Górski Jerzy

sołectwa: Rzyczyna i Czernic od nr 100 do nr 164 i nr 177

9

Grzyb Jerzy

sołectwa: Gózd, Kokoszka

10

Koryś Jan

sołectwa: Stryj, Huta Zadybska

11

Paryszek Krzysztof

sołectwa: Gęsia Wólka, Sokola

12

Piątek Zdzisław

sołectwo: Stare Zadybie

13

Świtaj Waldemar

sołectwo Kłoczew (ulice: Cicha, Graniczna, Jarczewska, Leśna, Łąkowa, Nowa, Piaskowa, Podlaska, Polna, Spokojna, Struga, Wąska, Wiatraczna, Źródlana), sołectwo Sosnówka

14

Syczewska – Syroka Irena

sołectwa: Nowe Zadybie, Wygranka, Zaryte.

15

Stępnicka Bożena

sołectwa: Wylezin, Janopol, Kurzelaty

 

Radni VII kadencji

Wybrani w wyborach 16 listopada 2014 r.

L.p.

Nazwisko i imię

Adres

Liczba kad.

od 1990 r.

1

Babik Roman

Czernic

3

2

Cąkała Marek

Przewodniczący Rady Gminy

Kłoczew

4

3

Cięciara Krzysztof

Padarz

2

4

Filipek Michał

Przykwa

1

5

Filiks Waldemar

Wola Zadybska

3

6

Górski Jerzy

Czernic

2

7

Grzyb Jerzy

Gózd

4

8

Koryś Jan

Stryj

4

9

Kryczka Marian

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Bramka

2

10

Paryszek Krzysztof

Gęsia Wólka

3

11

Piątek Zdzisław

Stare Zadybie

6

12

Świtaj Waldemar

Kłoczew

1

13

Wąsikowski Jerzy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Rybaki

5

14

Stępnicka Bożena

Janopol

2

15

Syczewska – Syroka Irena

Nowe Zadybie

3

 

Radni VI kadencji

Wybrani w wyborach 21 listopada 2010 r.

L.p.

Nazwisko i imię

Adres

Liczba kad

od 1990 r.

1

Babik Roman

Czernic

2

2

Cąkała Marek

Przewodniczący

Kłoczew

3

3

Celej Teresa

Wiceprzewodniczący

Gęsia Wólka

2

4

Cięciara Krzysztof

Padarz

1

5

Filiks Waldemar

Wola Zadybska

2

6

Filipek Ryszard

Wiceprzewodniczący

Przykwa

2

7

8

Dembek Jan do 2010 r

Górski Jerzy od 2010 r

Czernic

Czernic

5

1

9

Grzyb Jerzy

Gózd

3

10

Koryś Jan

Stryj

3

11

Kryczka Marian

Bramka

1

12

Łukasiak Adam

Kłoczew

1

13

14

Parzyszek Marek do 2013 r

Wąsikowski Jerzy od 2013 r

Rybaki

1

4

15

Piątek Zdzisław

Stare Zadybie

4

16

17

Sadrzak Marek do 2012  r

Stępnicka Bożena od 2012

Wylezin

Janopol

3

1

18

Syczewska – Syroka Irena

Nowe Zadybie

2

 

Radni V kadencji

Wybrani w wyborach 12 listopada 2006 r.

L.p.

Nazwisko i imię

Adres

Liczba kad

od 1990 r.

1

Babik Roman

Czernic

1

2

Cąkała Marek

Kłoczew

2

3

Filiks Waldemar

Wola Zadybska

1

4

Filipek Ryszard

Przykwa

1

5

Grzyb Jerzy

Wiceprzewodniczący

Gózd

2

6

Kania Mieczysław do 2010 r.

Kłoczew

1

7

Kardas Henryk do 2009 r.

Kawęczyn

3

8

Łubianka Bogusława

Bramka

2

9

Mróz Wiesław

Czernic

2

10

Paryszek Krzysztof

Gęsia Wólka

1

11

Piątek Zdzisław

Stare Zadybie

3

12

Sadrzak Marek

Wylezin

2

13

Siwek Stanisław

Wiceprzewodniczący

Stryj

3

14

Syczewska –Syroka Irena

Przewodniczący

Nowe Zadybie

1

15

Wąsikowski Jerzy

Rybaki

3

 

Radni IV kadencji

Wybrani w wyborach 27 października 2002 r.

L.p.

Nazwisko i imię

Adres

Liczba kad

od 1990 r.

1

Cąkała Marek

Kłoczew

1

2

Dembek Jan

Czernic

4

3

Grzelak Stefan

Kłoczew

1

4

Grzyb Jerzy

- Wiceprzewodniczacy

Gózd

1

5

Kardas Henryk

Kawęczyn

2

6

Koryś Jan

Stryj

2

7

Łubianka Bogusława

-Wiceprzewodniczący

Bramka

1

8

Mróz Wiesław

Czernic

1

9

10

Paterek Marian do 2004 r.

Celej Teresa od 2004

Gęsia Wólka

Gęsia Wólka

4

1

11

Piątek Zdzisław

Stare Zadybie

2

12

Polak Walenty

Nowe Zadybie

2

13

Sadrzak Marek

Wylezin

1

14

Stefanowski Zenon

- Przewodniczący

Wola Zadybska

2

15

Szpadzik Mieczysław

Przykwa

2

16

Wąsikowski Jerzy

Rybaki

2

 

Radni III kadencji

Wybrani w wyborach 11 października 1998 r.

L.p.

Nazwisko i imię

Adres

Liczba kad

od 1990 r.

1

Dembek Jan

Czernic

3

2

Dudek Zdzisław

Czernic

1

3

Jędrnych Waldemar

Wylezin

1

4

Kania Adam- Wiceprzewodniczący

Kłoczew

1

5

Kardas Henryk

Kawęczyn

1

6

Koryś Jan

Stryj

1

7

Krupa Ludwik

Rzyczyna

2

8

Kwas Jan

Zaryte

1

9

Lada Marian

Bramka

1

10

Ochal Szczepan

Janopol

2

11

Opaliński Stefan - Przewodniczący

Kłoczew

1

12

Paterek Marian

Gęsia Wólka

3

13

Pawlak Alina

Gózd

1

14

Piątek Zdzisław

Stare Zadybie

1

15

Polak Walenty

Nowe Zadybie

1

16

Sowa Marian

Kokoszka

1

17

Szpadzik Mieczysław

Przykwa

1

18

Stefanowski Zenon-Wiceprzewodniczący

Wola Zadybska

1

19

Wąsikowski Jerzy

Rybaki

1

20

Zimoń Zbigniew

Kłoczew

1

 

Radni II kadencji

Wybrani w wyborach 19 czerwca 1994 r.

 

L.p.

 

Nazwisko i imię

 

Adres

 

Liczba kad

od 1990 r.

1

Barszcz Zofia

Wola Zadybska

2

2

Beczek Zygmunt

Stare Zadybie

2

3

Dembek Jan

Czernic

2

4

Jaskulski Stefan

Wylezin

2

5

Kania Bogusław

Stare Zadybie

2

6

Korzenecki Jan-Wiceprzewodniczący

Kokoszka

1

7

Krupa Ludwik

Rzyczyna

1

8

Lipiec Ryszard

Przykwa

1

9

Matyska Janusz

Nowe Zadybie

2

10

Ochal Szczepan

Janopol

1

11

Ochnik Zbigniew

Kłoczew

1

12

Ośmiałowska Teresa

Własność

1

13

Paterek Marian

Gęsia Wólka

2

14

Piecek Kazimierz - Wiceprzewodniczący

Czernic

2

15

Prokopek Stanisław

Kawęczyn

1

16

Pudło Krzysztof

Rybaki

1

17

Siwek Stanisław -Przewodniczący

Stryj

2

18

Sowa Mieczysław

Gozd

2

19

Stonio Stanisław

Bramka

1

20

Szpadzik Tadeusz

Kłoczew

1

 

Radni I kadencji

Wybrani w wyborach 27 maja 1990 r.

L.p.

Nazwisko i imię

Adres

Liczba kad

od 1990 r.

1

Barszcz Zofia

Wola Zadybska

1

2

Beczek Zygmunt

Stare Zadybie

1

3

Celej Ryszard- Wiceprzewodniczący

Wola Zadybska Kolonia

1

4

Cięciara Waldemar

Padarz

1

5

Dembek Jan s. Mikołaja

Czernic

1

6

Jaskulski Stefan

Wylezin

1

7

Jędrnych Jan

Janopol

1

8

Kania Bogusław

Stare Zadybie

1

9

Kania Ludwik Ryszard

Kłoczew

1

10

Kardas Julian

Bramka

1

11

Kasprzak Adam

Własność

1

12

Komar Stanisław

Przykwa

1

13

Korzenecki Jan

Kokoszka

1

14

Matyska Janusz

Nowe Zadybie

1

15

Paterek Marian

Gęsia Wólka

1

16

Piecek Kazimierz - Wiceprzewodniczący

Czernic

1

17

Pieńkosz Marian

Kawęczyn

1

18

Siwek Stanisław Jan-Przewodniczący

Stryj

1

19

Sowa Mieczysław s. Władysława

Gozd

1

20

Stachurski Tadeusz

Kłoczew

1