Ważne:

rozmiar czcionki: A A A
|
data: 12.12.2018
imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Serwis Samorządowy PAP Lokalna Grupa Działania Lokalna Grupa Rybacka Wrota Ziemi Łukowskiej
Charytatywny Koncert Noworoczny 2018
print
opublikowano: 2018-02-07 14:42:41

Charytatywny Koncert Noworoczny 2018 Koncerty Noworoczne w Gminie Kłoczew można zaliczyć do naszej lokalnej tradycji. W tym roku koncert miał po raz pierwszy charytatywny charakter. Otwarte serca publiczności, gości i mieszkańców gminy utwierdzają w przekonaniu, że było warto! Dla najmłodszych mieszkańców gminy (podopiecznych Fundacji „Zdążyć z pomocą”, zmagających się ze swoją niepełnosprawnością: Madzi i Norberta) zebrano do puszek, z licytacji i sprzedaży słodkości przygotowanych przez lokalne stowarzyszenia zebrano ponad 8 tys. zł.

Przed Kłoczewską publicznością w minioną niedzielę 4 lutego wystąpili laureaci XXIII Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek i lokalne zespoły ludowe Czerniczanki, Grupa Śpiewacza z Kawęczyna, Kłoczewiacy oraz Chór Gminy Kłoczew. Gwiazdą wieczoru był autor popularnego programu TV „Jaka to melodia” - Robert Janowski - z zespołem muzyków.

Bezpretensjonalizm artysty w kontakcie z publicznością wytworzył świetną atmosferę nie tylko w czasie koncertu. Na zakończenie każdy miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą i zdobyć autograf.

Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie we współpracy z urzędem gminy.

           Organizację koncertu wsparło finansowo i rzeczowo wiele osób, instytucji oraz firmy, tj. Rada Gminy Kłoczew, SciTeex Group, Sala Bankietowa Marzenie w Kłoczewie, EkoFarma Żelechów, Panie Ewa i  Patrycja Koryś, Piekarnia Warowny, Fedro Osieck, GS w Kłoczewie, „EKO-SANEL, z Siedlec, H. Jurzysta, Usługi Wod – Kan z Sobolewa, MARTYNK  Sosnówka, ALMARtrans Kłoczew, BS Ryki, EXKOM Ryki, Usługi Budowlane H. Sitek Przykory, POLFRAMET Kłoczew, TRANS – DROG Sobolew, Studio b-Art. Kłoczew, Państwo Danuta i Józef Demianiukowie, Szkoła Podstawowa w Kłoczewie, Szkoła Podstawowa w Goździe.

        Dziękujemy naszym nieocenionym, lokalnym artystom: Chórowi Gminnemu, Czerniczankom z Kapelą, Kłoczewiakom, Zespołowi z Kawęczyna, uczniom ze Szkoły Podstawowej w Kłoczewie i opiekunom, wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym w realizację koncertu.

            Słowa podziękowania kierujemy też do stowarzyszeń za przygotowanie słodkości, ze sprzedaży, których dochód przeznaczono na pomoc Madzi i Norbertowi.

         Przedmioty na licytacje charytatywną przekazali: Kino Renesans, Studio Mosaic, gazeta „Twój Głos”, Salon urody i dietetyki „Naturis”, sklep z art. papierniczymi „Kleks”, Alicja Bany, Beata Żaczek Księgarnia S.C., kosz słodyczy do firmy Traktus z Ryk, lot nad Dęblinem ufundował Aeroklub Orląt z Dęblina.

Zgromadzona po brzegi kłoczewskiej hali sportowej, publiczność oraz jej dobroczynność utwierdzają nas w decyzji o organizacji charytatywnego koncertu na rzecz pomocy chorym dzieciom z naszej gminy również w przyszłym roku, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Charytatywny Koncert Noworoczny 2018

powrót