Ważne:

rozmiar czcionki: A A A
|
date: 16.01.2022
name-day: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Serwis Samorządowy PAP Lokalna Grupa Działania Lokalna Grupa Rybacka Wrota Ziemi Łukowskiej

Pasowanie na przedszkolaka w Radosnych Przedszkolach

published: 2013-12-02

Pasowanie na Przedszkolaka to ważna uroczystość przedszkolna dla naszych pociech. Odbyła się ona 29 listopada 2013 r. w Punktach Przedszkolnych w: Kłoczewie i Goździe. Ślubowanie było pierwszą otwartą imprezą, w której mogli uczestniczyć rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście, tj. Pan Zenon Stefanowski - Wójt Gminy Kłoczew oraz Pani Sylwia Romańska-Węzik–Koordynator projektu.

Uroczystości rozpoczęły się powitaniem wszystkich przybyłych gości przez Panie nauczycielki prowadzące poszczególne Punkty Przedszkolne. Następnie z wielkim zaangażowaniem maluszki przedstawiły program artystyczny. Zanim przystąpiono do ceremonii pasowania, wszystkie przedszkolaki pięknie przekonały wszystkich zaproszonych gości, o tym, że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA. Pięknie zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec. Dyrektorzy poszczególnych szkół wielkim ołówkiem dokonali pasowania każdego maluszka na prawowitego przedszkolaka. Następnie Wójt Gminy złożył dzieciom życzenia i wręczył dyplomy przygotowane specjalnie na tę okazję. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały książki, które wręczyła Koordynator projektu.

Po zakończeniu części oficjalnej zarówno dzieci jak i zaproszeni goście zostali ugoszczeni słodkościami. Miejmy nadzieję, że dzieciom a przede wszystkim rodzicom, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tego typu uroczystości ten dzień na długo utkwi w ich pamięci. Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawe doświadczenia, wiedzę, którą wykorzystają w szkole.

 

Galerie zdjęć:

Pasowanie w Radosnym Przedszkolu w Gozdzie

Pasowanie w Radosnym Przedszkolu w Kłoczewie