Ważne:

rozmiar czcionki: A A A
|
data: 24.06.2017
imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Serwis Samorządowy PAP Lokalna Grupa Działania Lokalna Grupa Rybacka Wrota Ziemi Łukowskiej

Aktualności

Komunikat Urzędu Stanu Cywilnego
print
opublikowano: 2017-06-23

Komunikat Urzędu Stanu Cywilnego W dniu 26 czerwca 2017 r. (poniedziałek) Urząd Stanu Cywilnego w Kłoczewie będzie zamknięty. W sprawie sporządzenia aktu zgonu w tym dniu bliższych informacji udzieli sekretariat urzędu. Jednocześnie informujemy, że wniosek o wydanie dowodu osobistego można złożyć w dowolnym urzędzie miasta bądź gminy a odpis aktu stanu cywilnego można uzyskać w dowolnym USC. Za utrudnienia przepraszamy.

więcej
Informacja o wyniku przetargu na sprzedaż nieruchomości w Gozdzie
print
opublikowano: 2017-06-19

Informacja o wyniku przetargu na sprzeda nieruchomości w Gozdzie W rozwinięciu wiadomości znajduje się informacja o wyniku pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w obrębie Gózd objętej KW LU1Y/00024519/6

więcej
Gminny Dzień Dziecka 2017
print
opublikowano: 2017-06-12

Gminny Dzie Dziecka 2017 Już od pięciu lat w gminie Kłoczew, z inicjatywy Wójta Gminy Zenona Stefanowskiego, organizowany jest Gminny Dzień Dziecka czyli festyn pełen atrakcji dla dzieci i rodzin. Tegoroczna impreza odbyła się w niedzielę 11 czerwca na boisku w Starym Zadybiu. Organizatorzy przygotowali wiele darmowych atrakcji.

więcej
Wizyta studyjna z Estonii
print
opublikowano: 2017-06-05

Wizyta studyjna z Estonii W dniu dzisiejszym teren gminy Kłoczew odwiedziła grupa lokalnych liderów z Estonii którzy za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” podglądali „dobre praktyki” na terenie naszego powiatu.

więcej
Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kłoczew
print
opublikowano: 2017-05-31

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kłoczew W rozwinięciu wiadomości znajdą Państwo obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kłoczew.

więcej